obr nahore 1

Milí žáci, vážení rodiče, zákonní zástupci, zaměstnanci školy,

informujeme vás, že škola MŠ, ZŠ a PrŠ Trhové Sviny i odloučené pracoviště na Dlouhé 35 v Českých Budějovicích budou, na základě rozhodnutí vlády ČR ze dne 30. 10. 2020, UZAVŘENY.

Na tiskové konferenci ministr školství Robert Plaga zmínil, že školy budou uzavženy minimálně do konce nouzového stavu (tedy do 20. 11. 2020), ale také zmínil, že toto datum není datem, do kdy školy musí být uzavřeny. O všem budou v průběhu příštího týdne jednat. Proto prosím, sledujte situaci v médiích i na našich stránkách. Budeme se snažit, vás o všem průběžně a co možná nejdříve informovat.

Klasická výuka se tedy konat nebude a celá škola přechází od pondělí 2. 11. 2020 na výuku distanční.

O způsobu, formě a průběhu distanční výuky vás budou informovat třídní učitelé.

Mateřské školy se přechod na distanční výuku netýká.

 

 

Vyvěšeno 30.10.2020 v 21:55 hod